A New Kind of Superhero: The Making of 'Kick Ass'

Δείτε το A New Kind of Superhero: The Making of 'Kick Ass' online

2010 114 λεπτά Ντοκυμαντέρ

A New Kind of Superhero: The Making of 'Kick Ass' (2010) — Ντοκυμαντέρ. Δείτε το A New Kind of Superhero: The Making of 'Kick Ass' online στο UHF IPTV σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Περί τίνος είναι το A New Kind of Superhero: The Making of 'Kick Ass';

The Making of 'Kick Ass'

Είδη
Ντοκυμαντέρ
Κυκλοφορία
2010-03-01
Σκηνοθεσία
Jon Mefford

Πρωταγωνιστές

  • Mattias Lindahl Himself

Πώς να δείτε το A New Kind of Superhero: The Making of 'Kick Ass' στο UHF IPTV

Το να δείτε το A New Kind of Superhero: The Making of 'Kick Ass' στο UHF IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Ξεκινήστε να βλέπετε το A New Kind of Superhero: The Making of 'Kick Ass' σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το UHF IPTV έχει ήδη το A New Kind of Superhero: The Making of 'Kick Ass' καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.